This website requires JavaScript.
Інтернет-магазин Децибел
Безкоштовно зі всіх номерів по Україні
Logo desktop

Як повернути товар належної якості в магазин Децибел?

Згідно закону «Про захист прав споживачів» Ви можете повернути або обміняти товар належної якості упродовж 14 днів. Обмін та повернення товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.


Строки, умови та порядок повернення чи обміну товара належної якості:

1. Якщо Ви придбали товар на нашому сайті, то Вам необхідно зателефонувати нашому менеджеру та він повідомить реквізити для відправки Новою поштою. Зателефонувати можна на будь-який номер указаний на нашому сайті. Після того як ми отримаємо товар та оглянемо його, наш працівник в той же день зв’яжеться з Вами для уточнення деталей повернення коштів (гроші будуть перераховані Вам на картку). Кошти будуть перераховані протягом 3-х банківських днів з моменту отримання ваших платіжних реквізитів. При поверненні чи обміну товара Вам обов’язково потрібно сплатити послуги доставки Нової пошти. 

Якщо, Ви хочете обміняти товар на інший та його ціна ПЕРЕВИЩУЄ ціну повернутого, Ви можете сплатити різницю на банківські реквізити (які надасть менеджер) або сплатити при отриманні на Нової пошти.  

Якщо, Ви хочете обміняти товар на інший та його ціна МЕНШЕ ніж ціна повернутого, то різницю ми Вам повернемо на картку, яку Ви вкажете менеджеру. 


2. Якщо Ви придбали товар в одному з наших стаціонарних магазинів. Вам необхідно прийти в той магазин де було придбано товар, обов’язково взяти з собою чек та заповнити власноруч акт повернення товару, який Вам надасть наш продавець-консультант. Також, Ви можете відразу обміняти товар на будь-який інший. 

ВАЖЛИВО: товар має мати заводський вид та пакування. При пошкодженні упаковки або наявності слідів встановлення, товар належної якості поверненню або обміну не підлягає.


Якщо ви бажаєте повернути товар неналежної якості, з умовами повернення таких товарів ви можете ознайомитись в розділі Гарантія на товари.