This website requires JavaScript.
Інтернет-магазин Децибел
Безкоштовно зі всіх номерів по Україні
Logo desktop

Конфіденційність та захист

Конфіденційність і захист інформації

Особисті дані збираються виключно з метою надання якомога більшого сервісу для Вас, наприклад, виконання Вашого замовлення, створення для Вас особистого кабінету, в якому Ви можете відслідковувати статус замовлення, бачити історію замовлень тощо, з метою надання Вам пропозицій, повідомлення Вас про акції, інші маркетингові активності, у тому числі проведення розіграшів тощо.

Ми отримуємо від Вас інформацію в рамках чинного законодавства:

- прізвище, ім’я;

- номер телефону;

- адресу електронної пошти;

- адресу доставки.

Ці дані нам необхідні виключно для виконання вашого замовлення. 

Якщо Ви оплачуєте замовлення за допомогою платіжної картки, наш сайт переадресує Вас на платіжну систему, яка ідентифікує Вас, обробляює платіж та надсилає кошти на наш рахунок.

    Також продавець має право відправляти інформаційні, в тому числі рекламні повідомлення, на електронну пошту і мобільний телефон Покупця з його згоди. Покупець має право відмовитися від отримання рекламної та іншої інформації без пояснення причин відмови. Сервісні повідомлення, що інформують Покупця про замовлення і етапах його обробки, відправляються автоматично і не можуть бути відхилені Покупцем. 

    Продавець має право здійснювати записи телефонних розмов з Покупцем. При цьому Продавець зобов'язується: запобігати спробам несанкціонованого доступу до інформації, отриманої в ході телефонних переговорів, і / або передачу її третім особам, які не мають безпосереднього відношення до виконання Замовлень, відповідно до Закону України від 02.10.1992 року № 2657-XII «Про інформації».


Персональні дані – це відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована (стаття 2 Закону України «Про захист персональних даних»)

Обробка персональних даних – будь-яка дія або сукупність дій, таких як збирання, реєстрація, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних, у тому числі з використанням інформаційних (автоматизованих) систем (стаття 2 Закону України «Про захист персональних даних»)