This website requires JavaScript.
Інтернет-магазин Децибел
Безкоштовно зі всіх номерів по Україні
Logo desktop

Про компанію Децибел

Компанія "Децибел" вже понад 12 років у сфері автозвуку та автоелектроніки.


Починаючи з невеликого інтернет-магазину та установки в гаражі ми пройшли шлях до мережі роздрібних магазинів у різних містах, а також однієї з найбільших студій з встановлення у м.Запоріжжі. Наш інтернет-магазин робився з нуля 3 рази і щоразу ми робили його зручнішим та інформативнішим для Вас.


Наше завдання не лише надавати якісний сервіс у продажах та установці техніки, а й надавати клієнтам інформаційний контент. Для цього ми ведемо найпопулярніший паблік Instagram з автозвуку в Україні та YouTube канал, де ми не просто знайомимо вас із новинками "світу автозвуку", а й регулярно висвітлюємо роботу нашої фірми зсередини. Звичайно ж, не обходиться і без розважальних рубрик, яким ми приділяємо особливу увагу. Нам важливо, щоб клієнт купуючи техніку чи послугу у нас, отримував ще й багато позитивних емоцій.


Ми приділяємо велику увагу якісній установці компонентів, а також шумоізоляції автомобілів у нашій студії. Для того, щоб удосконалювати якість своїх послуг, ми постійно беремо участь у змаганнях з нашим демокаром і з роками накопичили десятки нагород. Але найголовніше, що ми отримали з досвіду це навички та знання для якісної роботи з Вашими авто.

Тільки найкращі бренди та постачальники електроніки представлені в каталозі