This website requires JavaScript.

Про компанію Децибел

Компанія "Децибел" вже понад 12 років у сфері автозвуку та автоелектроніки.


Починаючи з невеликого інтернет-магазину та установки в гаражі ми пройшли шлях до мережі роздрібних магазинів у різних містах, а також однієї з найбільших студій з встановлення у м.Запоріжжі. Наш інтернет-магазин робився з нуля 3 рази і щоразу ми робили його зручнішим та інформативнішим для Вас.


Наше завдання не лише надавати якісний сервіс у продажах та установці техніки, а й надавати клієнтам інформаційний контент. Для цього ми ведемо найпопулярніший паблік Instagram з автозвуку в Україні та YouTube канал, де ми не просто знайомимо вас із новинками "світу автозвуку", а й регулярно висвітлюємо роботу нашої фірми зсередини. Звичайно ж, не обходиться і без розважальних рубрик, яким ми приділяємо особливу увагу. Нам важливо, щоб клієнт купуючи техніку чи послугу у нас, отримував ще й багато позитивних емоцій.


Ми приділяємо велику увагу якісній установці компонентів, а також шумоізоляції автомобілів у нашій студії. Для того, щоб удосконалювати якість своїх послуг, ми постійно беремо участь у змаганнях з нашим демокаром і з роками накопичили десятки нагород. Але найголовніше, що ми отримали з досвіду це навички та знання для якісної роботи з Вашими авто.

Трофимов Віктор
Трофимов Віктор
Засновник
Трофимова Наталія
Трофимова Наталія
Директор
Войтов Андрій
Войтов Андрій
Головний інсталятор
Капічін Вадим
Капічін Вадим
Головний менеджер магазину м.Запоріжжя
Цисар Дмитро
Цисар Дмитро
Контентмейкер
Михайлов Максим
Михайлов Максим
Менеджер з продажу
Дрогало Денис
Дрогало Денис
Менеджер інтернет-магазину
Довбуш Владислав
Довбуш Владислав
Головний менеджер магазину м.Дніпро
Панченко Олександр
Панченко Олександр
Продавець-консультант м.Дніпро
Білик Вадим
Білик Вадим
інсталятор
Гнипа Віталій
Гнипа Віталій
інсталятор (він же Сабвуфер'є)
left-chevron
right-chevron